1. واحد آموزش در کلیه رشته های سازی و آوازی ( ایرانی – جهانی )
 2. واحد اجرای کنسرت های صحنه ای
 3. واحد تولید و تهیه آلبوم ( با مجوز پخش و اجرا )

 

این موسسه در سال  1395 مجوز اجرای دوره های مهارتی  بر اساس سر فصل های مصوب و منابع دروس اعلام شده برای ارایه مدرک پایان دوره مهارتی به هنرجویان ممتاز برای اتمام دوره های مقدماتی متوسطه و پیشرفته را از استان تهران دریافت نمود.

سال 1396-1398 همکاری و تعامل با آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم و شهر جدید پرند را به منظور آماده سازی دانش آموزان مدارس برای شرکت در مسابقات جشنواره ای سرودهای آوایی و نوایی کشور آغاز و در نهایت در منطقه و استان و حتی کشور، در سرود همگانی و تک نوازی مدارس، مقام های قابل توجهی را بدست آورد.

 

در حال حاضر نیز این مرکز مهارتی کار آفرین، با بیش از 35 سال تجربه، دانش و تخصص در سه واحد آموزش، اجرا و تولید، در خدمت علاقمندان به رشته های آوازی و سازی در کلیه رشته ها می باشد.

 

مختصری درباره مدیریت :

یحیی خورسندی، در سال 1339 در شهر گرگان استان گلستان متولد شد. وی از کودکی علاقمند به موسیقی (خوانندگی پاپ) و ساز سنتور بود تا اینکه در سال 1359 به طور جدی آموزش سنتور و ردیف و دستگاه های موسیقی اصیل ایرانی (مکتب صبا) را نزد استاد ناصر صفایی و بخشی از ردیف میرزا عبدالله را نزد استاد کاظم داوودیان و همچنین دروس مبانی تئوری و مباحث هارمونی را نزد استاد فرهاد فخرالدینی به اتمام رساند. سپس ضمن آشنایی با سبک های نوازندگی از محضر استاد پرویز مشکاتیان و حمایت ایشان در زمینه آموزش و اجرا و… بهرمند شد.

 

فعالیت های اجرایی :

 • سال 1370 اجرای کنسرت با گروه نینوا (ارکستر فرهنگ و هنر ارشاد گرگان) در تالار فخرالدین اسعدگرگانی، نوازنده سنتور.
 • از سال 1372 همراه با سکونت در تهران، همکاری با آموزشگاه نینوا مدرس و رهبر ارکستر (محل اجراها صدا و سیما، سالن دستغیب شیراز، مرکز مخابرات ایران سید خندان و….)
 • سال 1378 فعالیت در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران رهبر ارکستر بزرگ فرهنگسرای خاوران رییس سازمان امیر قوانلو.
 • سال 1379 مدیریت داخلی آموزشگاه موسیقی نکیسا اولین آموزشگاه در اکباتان.
 • سال1381 مدیریت داخلی آموزشگاه موسیقی آریان (ظفر جدید).
 • سال 1381 فعالیت در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در قلمرو مرکز 5 منطقه تهران (6-7-10-11-12)
 • مدیر برنامه افتخاری به منظور برگزاری جشن های مشارکت مردمی در فرهنگسراها و ایام دهه فجر در فرهنگسراهای شفق-اندیشه و…..اجرای موسیقی در سبک های پاپ،سنتی،پاپ سنتی.
 • سخنرانی پژوهشی(سمیناری) در فرهنگسرای شفق و مقالات متعدد از خبرگزاری ایسنا و پخش از رسانه های داخلی
 • سال1385 مدیریت داخلی آموزشگاه موسیقی پویش(پونک)